• Telefon: +372 5145034, +372 5283561
  • Email: info@bestmoobel.ee
  • Lahtioleku aeg: E - R 09:00-17:00

MEIST

Besters Grupp OÜ on 2003 aastal alustanud erakapitalil põhinev ettevõte, kelle põhitegevuseks on eritellimuse järgi valmistatava mööbli projekteerimine, tootmine ja paigaldamine. Erilist tähelepanu pöörame kasutatavate materjalide kvaliteedi, keskkonnaohutuse vastavusele ja kaasaja nõuetele. Meie toodanguks on ka kivitööpinnad (solid stone worktop).

Eelkõige tegeleme eritellimusmööbli projekteerimise ja valmistamisega kõikidesse ruumidesse – köögid, söögitoad, elutoad, magamistoad ning garderoobid. Kuna eritellimusmööbel on kahepoolne suhe tellija ja tootja vahel, tegeleme iga kliendiga personaalselt.

Pakume igakülgset abi mööbli kujundamisel ning nõustame materjalide ja värvitoonide valimisel. Meie eesmärgiks on valmistada just kliendi soovidele, võimalustele ja maitsele vastav mööbel.

Materjalid, mida kasutame, on kvaliteetsed, et tagada mööblile pikk eluiga, seepärast kasutamegi ainult tuntud firmade toodangut. Oma töös kasutame väga professionaalseid ja kaasaegseid puidutöötlemise masinaid.

Lähtudes teie soovidest ja vajadustest ning lisades sinna meiepoolsed ideed ning kogemuse, suudame koos kindlasti jõuda parima lahenduseni!

Teeme koostööd ka mitmete Eesti ja Skandinaavia ettevõtetega, toodame mööblit ja mööblidetaile välisturgudele.

Meie edu võtmeks on kindlasti kvaliteet ja suutlikkus teha keerulisi projekte.

Allpool olev video on loodud koostöös Tsentriga, Eesti-Läti piiriülese koostööprogrammi “Puit ja mööbel” raames.

Olari Ilves

Roman Parmask

MEIE KOOSTÖÖPARTNERID