• Telefon: +372 5145034, +372 5283561
  • Email: info@bestmoobel.ee
  • Lahtioleku aeg: E - R 09:00-17:00

KÕRGSURVELAMINAAT

Meie kasutame Egger-i materjale. Egger EUROSPAN® töötasapinnad on FIRA sertifikaadiga tunnustatud “kantnurk” servaga, mis pakub kaasaegset ja moodsat väljanägemist.

EGGERi töötasapindade pealispind on kaetud dekoratiivse laminaadiga, mis vastab EN438 nõuetele. See garanteerib tööpindade suure kulumiskindluse, vastupidavuse kriimustustele ja majapidamises tekkivate plekkide tekkele.

Töötasapindade tagumine serv on töödeldud kuumsulava polüuretaanliimiga. Esiserva alumine pool on töödeldud UV lakiga, mis muudab toote täielikult niiskuskindlaks.

Kõikide EGGERi töötasapindade tunnusjooneks on eriline pealiskatte materjal, mis kindlustab kõrge kaitse võimalike kriimustuste eest.

Töötasapindade mõõtmed: 4100 x 600 x 38 mm (pikkus x sügavus x paksus), esiserva raadius R3.
Töötasapindade maksimaalne pikkus ühes tükis: ca 4050 mm.

HOOLDAMINE

Tooted on mõeldud kasutamiseks siseruumides kuivades tingimustes, kus ümbritseva õhu keskmine temperatuur on 20°C ja suhteline õhuniiskus ei ületa 65%. Toote paigaldamisel/kasutamisel niiskes keskkonnas, peab laminaadi ühenduskohad ja puidupõhise paneeli katmata pinnad töötlema niiskustõkkega.
Nõudepesumasina kohal paiknevale tootele peab paigaldama kondensaaditõkke. Köögitehnika, valamu, segisti vms integreerimisel tootega peab järgima nende paigaldus- ja kasutusjuhendit.
Vedeliku või vedeliku aurude sattumisel plaatide ühenduskohtadele ja liimühendustele tuleb see koheselt eemaldada, sest läbi liimühenduse tungides põhjustab see toote paisumise (näiteks kodumasinast väljuv kuum aur, valamust pritsiv vesi vms).
Kuuma eseme (näiteks pott, pann vms) asetamine toote pinnale võib põhjustada laminaadi pinna tooni muutust, laminaadi kihistumist või servakantide eraldumist. Laminaat ei ole vastupidav teravate esemete (näiteks nuga, käärid vms) kriimustustele.
 Määrdunud pindu võib puhastada kodukeemiaga, järgides selle kasutusjuhendit. Kasutada ei tohi abrasiivseid osakesi sisaldavaid vahendeid. Peale puhastamist peab toote kuivatama.

NB! Pildid on illustratiivse tähendusega, täpseimat tooni näeb reaalsetelt näidistelt kohapeal.

VÄRVIVALIK - KIVIIMITATSIOON

VÄRVIVALIK - PUIDUIMITATSIOON