• Telefon: +372 5145034, +372 5283561
 • Email: info@bestmoobel.ee
 • Lahtioleku aeg: E - R 09:00-17:00

MIDA ME TEEME

Köögimööbel
Eritellimusel valmistatud köögimööbel

Köök on kodus üks enim kasutuses olevaid ruume ning on oluline, et vastaks kõikidele sinu soovidele ja vajadustele. Meie mööbel valmib eelkõige lähtuvalt kliendi soovidest ja vajadustest. Köögimööbli tellimine on pikk ja mahukas protsess, kus on oluline täielik teineteisemõistmine ja ühine visioon valmiva mööbli osas. Et tagada mööblile pikk eluiga, kasutame vaid tuntud firmade kvaliteetset toodangut.

DSC_0346

Eritellimusmööbel
Magamistoast esikuni

Valmistame eritellimusmööblit vastavalt kliendi soovile ja projektile. Mida rohkem tellija teab oma soovidest, on olemas visioon ja esialgne joonis, seda kiiremini ja lihtsamini suudame mööbli valmistada. Meie viime ellu ideed, mida kodu või kontori  sisustamisel vajate. Teie ideed- meie teostus. Kui mõtetest jääb puudu, aitame leida sobiliku lahenduse. Suudame oma klientidele pakkuda parimaid lahendusi.

garderoob064

Liuguksed ja garderoobid
Eritellimusel vastavalt kliendi vajadusele

Korralik garderoobisüsteem koos lisatarvikutega nagu – sahtlid, kapikorvid, väljatõmmatavad  tasapinnad, riidepuu torud – aitab mugavalt mahutada riideesemeid ja jalanõusid. Valmistame ka liuguksi, mida saab kasutada statsionaarsete uste asemel, kapiustena või ruumieraldajatena. Liuguksed ei võta avades ruumi, mistõttu on eriti sobilikud kitsastes oludes, hoides kokku ruumi ukse avamise arvelt.

garderoob1

TELLIMISEST PAIGALDUSENI

 • Millest alustada?
 • Projekteerimine
 • Tellimine
 • Paigaldus

KÖÖGIMÖÖBLI TELLIJALE

Köögimööbli tellimine on pikk ja mahukas protsess. Mida täpsemad on Teie soovid ja lähteandmed, seda paremat teenust saame osutada.

Mõõda ära ruum kuhu soovid mööblit, vajalikud on järgmised andmed:

 • seinte üldmõõdud (kõrgused ja laiused)
 • akende ja uste mõõdud (kõrgused, laiused ja kindlasti mõõtke ära akende kõrgus põrandast)
 • veetorude ja kanalisatsiooni asukohtade mõõdud
 • õhupuhastajale mõeldud ventilatsiooniava mõõdud
 • pistikupesade ja elektrijuhtmete mõõdud (tehke kindlaks, kas valgustitele on juba lüliti olemas)
 • vaata ideede saamiseks meie kodulehel olevaid juba valminud kööke

Meile on abiks ka korteri- või majaplaan ning fotod ruumi seintest. Projekti sobimisel ootame meie juurde tutvuma ja valima sobivaid materjale ning furnituure aadressil
Besters Grupp OÜ, Loosu küla, Võru vald.

Oleme avatud tööpäevadel kell 9:00 – 17:00
Palume aeg eelnevalt kindlasti kokku leppida! 

Objekti täpsed mõõdud võtab juba meie esindaja peale tellimuse vormistamist.

GARDEROOBID JA MUU MÖÖBEL

Muu mööbli ja garderoobide hinnapakkumise ja projekti tegemiseks ootame samuti täpseid mõõtusid ruumist, kliendipoolset nägemust oma soovist ja vajadusest.

 

Kui teil omal projekt puudub ja Teil ei ole võimalust enda poolt käsitsi mõõdistada ja joonistada eskiisi, siis palume arvestada, et projekti koostamine on tasuline teenus, see sisaldab 3D eskiisi, jooniseid ja meiepoolseid lahendusi. Hind sõltub tellitava mööbli suurusest, mahust, keerukusest ja lähteandmete olemasolust.

Kui oleme saanud kliendilt vajalikud lähteandmed ja joonised, siis järgmiseks sammuks on mööbli projekti koostamine. Projekt sünnib tootja ja kliendi koostöös. Arvestame kliendi soovide ja vajadustega ning pakume välja omapoolseid ideid ja lahendusi. Kui Teil on juba olemas täpne ettekujutus sellest, milline teie mööbel välja peaks nägema, siis seisneb projekteerimine lihtsalt mööblikomplekti täpsete mõõtude paikapanemises.

Ideede saamiseks ja oma jooniste tegemiseks sirvige meie tehtud tööde galeriid. Mida täpsemad on Teie soovid ja lähteandmed, seda paremat teenust saame osutada.

Eelnevalt koostame hinnapakkumise vastavalt projekti alusel, kus kirjeldatakse täpselt ära tellitava mööbli materjalid, furnituur, tehnika jms. Kui 3D joonis ja hinnapakkumine sobivad, siis vormistatakse see tellimuseks. Tellimislepingus määratakse maksumus ja mööbli valmimise tähtaeg.

Teile saadetakse tellimuse kinnitus, mis sisaldab täpset mööbli maksumust ja valmimise tähtaega, selle alusel saate tasuda 50% ettemaksu. Mööbli valmistamine ja materjalide tellimine algab ettemaksu laekumisel.

 

Mööbli valmimisel võtame kliendiga ühendust.

Enne paigaldust tuleb tasuda ülejäänud osamakse 50% mööbli kogumaksumusest.
Paigaldust mittenõudva mööbli eest tuleb tasuda ülejäänud osamakse 50% enne mööbli üleandmist.

Köögimööbli paigaldus võtab aega üldjuhul 1-2 päeva, sõltuvalt köögi suurusest ja keerukusest.

PAIGALDUSTEENUS JA TRANSPORT EI OLE MÖÖBLI HINNA SEES.
TEENUSE SOOVI KORRAL, TULEB SEE ERALDI KOKKU LEPPIDA.

VALIK TEHTUD TÖÖDEST